Blog: Tomáš píše
Vážení zákazníci, ve výdejně v Havlíčkově Brodě momentálně nejde pevná linka a ani nám jí poskytovatel není schopen přesměrovat. Prosím volejte na mobilní čísla. Děkujeme za pochopení. 

Kontaktní lepidlo ve spreji Spray-Kon B707 20% GRATIS!

NOVINKY A AKCE|Home|Akce a doprodej

Stará cena:352.00
Cena s DPH 21%:315.00
AKCE 20% zdarma
Dotaz na produkt?

 Video jak se pracuje se spray-kon

 

 

Lepidla Spray-Kon

AKCE 20% gratis!

 

Lepení laminátů HPL
Lepidlo Spray-Kon B700 nebo B707
Kontaktní lepidlo B700 a B707 je určeno pro plošné lepení lamino desek a laminátů HPL. Lze s ním lepit i jiné materiály jako je korek, hobra, molitan, čalounické látky, izolace ze skelných vláken, zvukové izolace a jiné materiály k dřevěným nebo dřevotřískovým deskám, nerezovým, lakovaným i pozinkovaným plechům, na betonový potěr a některé plasty. Lepidlo odolává teplotám 93 oC. Nanáší se na obě lepené plochy. Kontaktní lepidlo B700 je dodáváno v tlakové láhvi. Lepidlo B707 je dodáváno ve spreji.
Lepidlo Spray-Kon F400
Kontaktní lepidlo F400 je určeno k lepení velmi tenkých laminátů nebo laminátů s vysokým leskem. Výhodou lepidla F400 je jeho rovnoměrná struktura, která nemá viditelné přesahy ani vzor vznikající při nástřiku lepidla. Lepidlo F400 má velmi silný spoj, lze ho použít i pro postforming. V některých případech lze lepidlo F400 použít pro lepení dýhy za studena. Tato technologie lepení dýhy vyžaduje určitou dávku zkušenosti. Lepidlo se nanáší na obě lepené plochy. Kontaktní lepidlo F400 je dodáváno v tlakové láhvi.
Lepení koberců
Lepidlo Spray-Kon D800 Floor
Kontaktní lepidlo D800 Floor je určeno pro lepení kobercových podlahových krytin. Lepidlo lze nanášet jen na jednu plochu. Pro docílení pevnějšího spoje doporučujeme nanášet na obě lepené plochy. K nanášení lepidla lze pro větší pohodlí použít také stříkací pistoli s prodlouženou tryskou. Kontaktní lepidlo D800 Floor je dodáváno v tlakové láhvi.
Lepení gumy a vinylu
Lepidlo Spray-Kon G120
Kontaktní lepidlo G120 je určeno pro velmi pevné lepení podlahových krytin z pryže a vinylu. Používá se hlavně pro lepení vysoce zátěžových podlahových krytin v dopravních prostředcích (autobusy, tramvaje, vagony, …) Velmi dobře odolává plastifikátorům (změkčovačům) obsaženým právě v pryži, vinylu a jiných plastech. Lepidlo odolává teplotě 120 oC. Kontaktní lepidlo G120 je dodáváno v tlakové láhvi.
Lepení polystyrénu
Lepidlo Spray-Kon S200 nebo S202
Kontaktní lepidlo S200 a S202 je určeno k lepení polystyrénu a jiných materiálů jako jsou čalounické látky, molitan, papír, dřevo, lamináty a další. Lepidlo je po nanesení velmi lepkavé, a proto některé materiály lze lepit nanesením lepidla pouze na jednu plochu. Pro docílení pevnějšího spojení jej nanášejte na obě lepené plochy. Lepidlo odolává teplotě 60 oC. Kontaktní lepidlo S200 je dodáváno v tlakové nádobě. Lepidlo S202 je dodáváno ve spreji.
Lepení ostatních materiálů
Pokud máte materiály, které chcete lepit, neváhejte nás kontaktovat. Naši technici Vám rádi pomohou vybrat nejvhodnější lepidlo. Kontaktní lepidla Spray-Kon jsou určena pro lepení plošných materiálů. Výhodou je způsob nanášení lepidla stříkáním bez nutnosti napojení na rozvod stlačeného vzduchu.

 

Dostupnost produktu: SKLADEM

centrální sklad a

prodejna r

expedice ihned  

 

informace
Skladová položka ANO

Zákazníci, k tomuto produktu také zakoupili: